AC Milán 2-1 vyhraje 3 po sobě jdoucí vítězství

V 10. kole Serie A v sezóně 2022/23 porazil AC Milán venku Veronu 2:1 a AC Milán vyhrál 3 ligové zápasy za sebou.

Krátce po úvodu si Leo v bílém dresu venkovního AC Milán Venkovní dresy přinutil Velosa k vlastnímu gólu a poté Günter srovnal skóre. Po změně stran ve druhém poločase Pioli okamžitě nahradil Origiho a Rebica, aby posílil ofenzívu. V 82. minutě se trefil Tonali. Po posledních 90 minutách porazil AC Milán venku Veronu 2:1

AC Milán vyhrál 5 výher a 2 remízy v posledních 7 zápasech proti Veroně. Jedná se o 61. střetnutí obou týmů v Serii A. AC Milán zaznamenal 29 výher, 21 remíz a 10 proher, včetně 12 venkovních výher, 8 remíz a 10 proher. Adley se otočí.

sestava

Verona: 1-Montipo, 6-Xian, 21-Gunter, 23-Magani, 5-Farauni, 61-Tameze (65’18-Ima), 4- Veloso, 29-De Pauli, 7-Verdy (70’30- Karen), 10-Hrustic (54’20-Piccoli), 9-Thomas Henry (5’19- Djuric).

Gratuluji AC Milán, doufám, že bude v budoucnu tak úspěšný. Fotbalové dresy nabízíme na zakázku a pokud hledáte prodejce, jsme dobrou volbou.