Lewandowski byl vyhlášen hráčem týdne Ligy mistrů

UEFA vyhlásila nejlepšího hráče Ligy mistrů tohoto týdne a Lewandowski, který měl na hlavě čepici při prvním vystoupení Barcelony v Lize mistrů, byl úspěšně zvolen. Fanoušci ho označují za zaslouženého!

Lewandowski přišel do Barcelony z Bayernu za přestupovou částku 50 milionů eur a stal se hlavním centrem týmu, odehrál 5 zápasů a vstřelil 8 gólů. Lewandowski změnil Dresy na fotbal a pokračoval v efektivitě.Dá se říci, že 34letý Lewandowski i 34letý Benzema stárnou a jsou démoničtější, už vědí, jak hrát nejlepšího hrotového útočníka. Barcelona je aktuálně druhá v La Lize, jen 2 body za Real Madrid. Barcelona a Real Madrid soutěží o šampionát a Lewandowski PK Benzema.To může být největší lákadlo v La Lize po Melovi.

Barcelona v prvním kole skupinové fáze Ligy mistrů smetla doma Plzeň 5:1. Mezi nimi nastoupil a odehrál celý zápas 34letý polský útočník Lewandowski, který 4 střelami na bránu vstřelil hattrick Kromě toho si Lewandowski také vytvořil dobrou příležitost, udělal 2 klíčové přihrávky a po zápase zaznamenal 10 bodů, remizoval s plným počtem bodů s Dembele, který měl dvě asistence.

Ve 34. minutě hry asistoval Roberto a Lewandowski z hranice pokutového území střelou do pravého dolního rohu pomohl Barceloně k vedení 2:0.

V přestávce v poločase si Dembele udělal zákrok v přední části hřiště, aby získal míč a nacentroval zprava.Lewandowski hlavičkou z dálky pomohl Barceloně vést 3:1.

V 67. minutě hry vrátil přihrávku z pokutového území Ferran Torres a Lewandowski střílel z obloučku do pravého dolního rohu a pomohl Barceloně k vedení 4:1.

Myslím, že pro Barcelonu je jasná volba podepsat tohoto velkého boha. Doufám, že se barcelonský klub může vrátit do nejpopulárnější éry. Všichni jsou vítáni k komentářům níže!