Pogba svůj odchod potvrzuje, který tým se může stát jeho dalším domovem

Říká se, že Pogba soukromě informoval své spoluhráče, že letos v létě opustí Manchester United, a dokonce předčasně ukončil skupinový chat. Za zmínku stojí, že jeho dalším domovem se pravděpodobně stanou Real Madrid a Paris Saint-Germain. Dresy na fotbal

Rekord Manchesteru United v této sezóně je pomalý. V Lize mistrů je vyřadilo Atletico Madrid a snížili na 16 Lang. Předčasně se domů vrátil také FA Cup a Ligový pohár. Premier League je aktuálně pouze na šestém místě tabulky a naděje na souboj o čtvrté místo je jen malá. Dá se říci, že Manchester United je nejen prázdný ze čtyř sezón, ale také nemůže získat ani místo v Lize mistrů. Dá se říci, že je to naprosté selhání.

Fanoušky vlastně Pogbovo rozhodnutí opustit Manchester United nepřekvapí. Za prvé, Pogba již dříve tvrdil, že na vrcholu své kariéry touží vyhrát další trofeje, a Manchester United je bez titulu už pět let po sobě a nemůže se rovnat jeho ambicím. Zadruhé, Pogba dříve žádal o nejvyšší plat v týmu, což Manchester United odmítl. Za třetí, Manchester United předem zvýšil plat a obnovil poplatek za B, což je ekvivalentní tomu, jako byste řekli Pogbovi, že můžete jít.

Rozumí se, že ačkoli Pogba ještě nepotvrdil svůj další domov, bojují o něj Real Madrid a Paris Saint-Germain, kam tedy půjde?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.