Real Madrid je v tabulce těsně za Barcelonou

1. kolo španělské fotbalové ligy bude pokračovat 10. Real Madrid doma porazil Cádiz 2:1 a přiblížil se Barceloně v tabulce La Ligy.

Real Madrid se v tomto kole utká s Cádizem na Bernabeu. Militao a Kroos v bílých Real Madrid dresy vstřelili gól Realu v prvním a druhém poločase a hostující celek stáhl v 81. minutě Lucas Perez. Toto vítězství také umožnilo Realu Madrid pokračovat na druhém místě v žebříčku La Ligy s 11 výhrami, 2 remízami a 1 prohrou s 35 body a udržet rozdíl s „vedoucí“ Barcelonou na 2 bodech před příchodem mistrovství světa.

Ve 40. minutě prvního poločasu Real Madrid prolomil patu, Kroos přihrál zleva na branku a Militao hlavičkou z hranice pokutového území rozvlnil síť a přepsal skóre na 1:0. Ve druhém poločase domácí v 70. minutě rozšířili svou převahu a Kroos volejem obloučkem pokutového území rozvlnil síť. Cádiz vstřelil závěrečný gól v 81. minutě: Courtois zasáhl, Negredova střela byla zblokována a Lucas Perez následoval razantní střelou přes síť. Fotbalové dresy Skóre bylo nakonec upraveno na 2:1.

Doufejme, že příští Real Madrid bude schopen vyhrát každý zápas a předběhnout Barcelonu v pořadí. no tak!