Real Madrid se umístil na prvním místě v La Lize s 5 po sobě jdoucími vítězstvími a je nejlepší za 54 let

Real Madrid doma porazil Lipsko 2:0. Valverde a Asensio skórovali postupně. Real Madrid vyhrál všechny zápasy od začátku sezóny.

Mezi nimi se na prvním místě umístila série 5 výher v La Lize a byla také dosažena série dvou výher v Lize mistrů. Real Madrid navíc v Superpoháru UEFA porazil Eintracht Frankfurt 2:0. Radost měli především fanoušci v bílém dres Realu Madrid.

Je to potřetí v historii, kdy Real Madrid vyhrál sérii osmi výher, naposledy v sezóně 1968-69. Za zmínku stojí, že Real Madrid v předchozích dvou případech prodloužil svou 8-zápasovou vítěznou sérii na 11-zápasovou.

Pro trenéra Realu Madrid Carla Ancelottiho má tato hra také význam, je to jeho 100. vítězství v Lize mistrů, druhé za 102 výhrami legendy Manchesteru United Fergusona. Je to také poprvé, co Real Madrid vyhrál první dvě kola skupinové fáze Ligy mistrů od sezóny 2017-18.

Je vidět, že současný Real Madrid udělal velké pokroky.Zítra ráno se Real Madrid utká s Lipským Red Bullem ve druhém kole skupinové fáze Ligy mistrů.Doufám, že Real Madrid může pokračovat v dobrých výkonech! Náš web aktualizoval nový fotbalový dres, fanoušci, kteří mají zájem, vítejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.