Řím prohrával 1:2 v 89. minutě

Začal první zápas čtvrtfinále Poháru UEFA 2021/22. Roma prohrála 2:1 s Bodem Shiningem, Pellegrini skóroval, Patricio se zachránil a ztratil míč, Vitresen 89. minuta tradice. Dresy na fotbal

Kumbra hrála střídavě. Ve 43. minutě přihrál Mkhitaryan a Pellegrini z levé strany šestnáctky střílel na bližší roh. V 55. minutě vyrovnal Bode Shine, Wibongomo odvrátil silnou střelu z 25 yardů, Patricio zachránil a pustil míč do sítě, 1:1.

Bode se prosadil v 89. minutě, Pellegrino rozehrál přímý kop zprava a z malého pokutového území se řítil do sítě Witlersen – 2:1.

Roma (3-4-2-1): 1-Patricio; 23-Mancini (69′, 6-Smarin), 24-Cumbra, 3-Ibanez; 2 – Kasdorp, 4-Christante, 27-Oliveira, 59-Zaleski (65′, 5-Wiener); 7-Pellegrini, 77-Mkhitaryan (65′, 14-Shomurodov); 9-Abraham