Bitva o titul v Premier League: Arsenal vede, Liverpool stíhá, může Manchester City přejít do protiútoku?

Mezi pěti hlavními evropskými fotbalovými ligami skončilo 26. kolo anglické Premier League a superpočítač BETSiE co nejdříve aktualizoval předpověď konečného pořadí pro letošní sezónu.

Výkon Arsenalu, Liverpoolu a Manchesteru City v této sezóně je všem zřejmý a také zaujímají první tři místa v předpovědním seznamu. Podle superpočítačových předpovědí vyhraje šampionát Arsenal s 85 body, následovaný Liverpoolem s 84 body a na třetím místě Manchester City s 83 body.

Nejlepší tři týmy Arsenal, Liverpool a Man City v předchozích zápasech skutečně dosáhly velmi působivých výsledků a vytvořily mnoho klasických momentů. Ve finále anglického ligového poháru 25. února Liverpool porazil Chelsea 1:0 a vyhrál mistrovský titul. Bylo to podesáté v historii týmu, co vyhrál mistrovský titul. Arsenal doma porazil Newcastle krásnou bilancí 4:1 a také dosáhl velmi potěšitelných výsledků. Pojďme se podívat, který tým může obléknout honosný Dresy na fotbal a naposledy se zasmát.