Ve čtvrtfinále Copa del Rey Barcelona porazila Salamancu 3:1

Čtvrtfinálový zápas mezi Barcelonou a ligou Salamanca v Copa del Rey je za námi. Je třeba říci, že v této hře není mnoho napětí. I když se dostat mezi 8 nejlepších ukazuje, že tým je velmi schopný, je to Je zřejmé, že Barcelona jako fotbalový gigant nedá snadno soupeři šanci vyhrát. Nakonec, i když byla Barcelona na cestě, snadno porazila Salamanca Leaguers se skóre 3: 1. Zápas vyhrála a také úspěšně postoupila mezi 8 nejlepších. Fotbalové dresy

První branka zápasu padla ve 31. minutě, Gómez se trefil přímo po přihrávce z vysokého úhlu od svého spoluhráče a pomohl tak Salamance Union k vedení při zisku převahy 1:0.Byla by škoda přihrávat. to byl jejich jediný cíl a výhoda nevydržela a Barcelona ji převrátila. Druhý gól padl ve 44. minutě Ferrán Torres v Barcelona dresy č. 7 dostihl rozehrávku svého spoluhráče a rozběhl se s míčem. Po návratu byl zápas nerozhodný 1:1. Třetí gól přišel v 69. minutě Jules Koundé a nádherný gól z dálky dostal Barcelonu do vedení 2:1. Přestože získali převahu, útok Barcelony stále neustával a obrana také odváděla dobrou práci a nedala Salamanca Leaguers šanci střílet góly a zvrátit se. Poslední gól padl v 72. minutě.Mladý hráč Álex Balde si vzal míč na levou stranu branky a vystřelil z malého úhlu.Povedený gól pomohl týmu zpečetit vítězství.Nakonec vyhrála Barcelona 3:1 .

Dále bude Barcelona čelit silnějšímu týmu, musí svůj tým učinit pevnějším a již nebude náchylný k časté nestabilitě.