Ve 25. kole Serie A Řím porazil Frosinone 3:0

Začalo 25. kolo Serie A. Tentokrát Roma vyzvala Frosinone mimo domov. Konečným výsledkem je vzácná krásná hra v posledních kolech Roma. Porazili 3:0. Frosinone zápas stabilně vyhrávalo.

První gól utkání padl ve 40. minutě na konci prvního poločasu, 18letý mladík Dean Huijsen se trefil dlouhou střelou a pomohl Římu jít do vedení 1:0. Druhý gól padl v 71. minutě Sardar Azmoun v AS Roma dresy s číslem 17 vyrovnal střelu svého spoluhráče, kterou zachytil brankář Frosinone, a pomohl pak Romům získat výhodu. . Třetí gól padl v 81. minutě. Tváří v tvář Římu, který vedl již o dva góly, byl Frosinone bezmocný a bezmocně sledoval, jak jeho soupeř vstřelí další gól. Tento gól získal Leandro Paredes z pokutového kopu. Řím vedl 3:0 a poté v závěru utkání nemilosrdně blokován Frosinone, i když interval mezi brankami byl delší, Roma stabilně získával tříbrankovou převahu a zápas snadno vyhrál.

Za zmínku stojí, že když Leandro Paredes slavil se svými spoluhráči po vstřelené brance, domácí fanoušci na tribuně na něj házeli trosky a sklenice piva náhodou trefila Leandra Paredese do zad. Dresy na fotbal Fanoušci Frosinone vypískali hráče, kteří skórovali za Roma v první polovině hry, a pak házeli předměty a napadali je ve druhém poločase, což může mít za následek pokutu klubu Frosinone za přestupky fanoušků.

I když hráči romského týmu, kteří v tomto utkání obvykle dávají góly, nepodali dobrý výkon a nedokázali skórovat, včetně železného trojúhelníku ve středu zálohy, naštěstí se včas prosadili jiní a i tak bylo velmi snadné vyhrát se třemi góly. Lidé jsou uklidněni.