Bundesliga-Lewandade + dvojitá střela Gnabryho, Muller přihrává, Bayern vede 5-1

15:30 místního času (německý místní čas), v 8. kole Bundesligy v sezóně 2021/22 porazil Bayern Mnichov Leverkusen 5: 1, Lewand a Gnabry dvakrát skórovali, střela Mu Le přihrávala. Bayern vedl s 3 po sobě jdoucími vítězstvími. Bayern Mnichov dresy

Bayern porazil Bayer Leverkusen v téměř 4 střetech. Jedná se o 85. střet Bundesligy mezi oběma stranami. Bayern má 50 výher, 16 remíz a 18 proher, z toho 18 výher, 10 remíz a 14 proher venku.

Ve 3. minutě Kimmich přešel z volného kopu na pravou stranu pokutového území Pamecana. Lewandre zblízka skóroval patou. Ve 30. minutě Davis předal míč a Lewand se z 10 yardů natlačil do levého dolního rohu, 2: 0. Levné Dětské Fotbalový dres

Ve 34. minutě zahrával Kimmich rohový kop a Jule střílel z velké vzdálenosti na Muellera a odvrátil do sítě, 3: 0. Ve 35. minutě Muller přihrál zleva a Gnabry bodl do pravého dolního rohu, 4: 0. Ve 37. minutě Gnabry kopl zeď s Gretzkou a tlačil se dopředu do sítě, 5: 0.

Leverkusen v 55. minutě jednoho stáhl, Wirtz udělal přímou přihrávku a Sigg střílel do vzdálenějšího rohu z 10 yardů na pravé žebro pokutového území, 1-5.

Bayern (4-2-3-1): 1- Neuer; 4- Jule (72 ‘, 3-Richardz), 2- Yu Palmecano, 21- Hernandez, 19- Davis (40’, 44- Stanisic); 6-Kimich, 8-Gorecka (46 ‘, 18-Sabic); 10-Sane, 25-Müller (64 ‘, 11-Keman), 7-Gnabry; 9-Lewan (64 ‘, 42-Mushala)