Liverpool porazil West Ham United 2:1 a získal třetí výhru v řadě!

1. kolo Premier League odstartovalo zápasem mezi Liverpoolem a West Hamem United. Liverpool se blýskl skvělým návratem do zápasu, zvítězil 2:1 a připsal si třetí výhru v řadě! Fanoušci v Liverpool dresy 2023 vyjadřovali své nadšení.

První gól vstřelil West Ham United ve 12. minutě, kdy si s míčem naběhl brazilský internacionál Lucas Paquetá a s pomocí spoluhráče vystřelil z dálky před branku na 1:0. Druhý gól padl velmi těsně, v 18. minutě, kdy Cody Gakpo dostal přihrávku od spoluhráče a vystřelil z dálky. Brankář West Hamu United však míč nezachránil a Liverpool tak znovu snížil na rozdíl jediné branky – 1:1. Poté se oba týmy přetahovaly o vedení a v prvním poločase se již další branky nedočkaly. Třetí gól padl v 67. minutě druhého poločasu, kdy Liverpool po rohovém kopu zakroutil míč a Joel Matip před brankou vyskočil a hlavou dal Liverpoolu výhodu a zvýšil na 2:1. Levné Dětské Fotbalový dres Poté už ani jeden z týmů do konce zápasu neskóroval a Liverpool si výhru pohlídal.

I přes nedostatek gólů to byl dobrý zápas, takže fanoušci, kteří nestihli přímý přenos, se mohou podívat na opakované záběry. Další zápas Liverpool čeká 30. dubna proti Tottenhamu Hotspur a Spurs mají v poslední době skvělou formu, když porážejí silné týmy po sobě, takže Liverpool v tomto zápase nesmí polevit. Jsem si však jistý, že mnoho fanoušků bude 28. dubna sledovat zápas Spurs, aby si udělali obrázek o síle týmu, protože to bude také velmi zajímavé utkání mezi Tottenhamem a Manchesterem United, což jsou oba silné týmy.