Maroko porazilo Španělsko 3:0 a poprvé postoupilo do čtvrtfinále mistrovství světa

Ve čtvrtfinále mistrovství světa 2022 v Kataru se Maroko utkalo se Španělskem, Maroko porazilo Španělsko 3:0 a poprvé v historii postoupilo do čtvrtfinále mistrovství světa. Je také jediným africkým týmem, který postoupit v tomto poháru do čtvrtfinále.

Po čtyřech letech se Španělsko a Maroko znovu střetnou na scéně mistrovství světa. Před čtyřmi lety ve skupinové fázi mistrovství světa v Rusku oba týmy remizovaly 2:2. Španělský tým chyběl ve čtvrtfinále na třech po sobě jdoucích mistrovstvích světa.

V přesilovce si španělský tým těžko hledal dobrou příležitost dobrou rozehrávkou a kontrolním stylem, marocký tým také těžko organizoval efektivní útok a na obě strany se dostaly penaltové rozstřely. Dramaticky se nedokázali prosadit první tři hráči španělského týmu, zatímco Marocký tým minul pouze třetí z prvních čtyř pokutových kopů, Marocký celek nakonec porazil španělský tým 3:0. Fanoušci v marockých dresech na tribunách byli nesmírně nadšení!

Co si myslíte o tom, že se marocký tým poprvé kvalifikoval do čtvrtfinále mistrovství světa? Vítejte v komentáři níže! Zároveň poskytujeme personalizované přizpůsobení Fotbalové dresy, v případě potřeby vítáme konzultace!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *