Paris Lyon po zápase boduje, Messi 7,3 bodu třetí v pařížském týmu

V pondělních časných ranních hodinách porazila Paris v zápase Ligue 1 doma Lyon 2: 1. Lyonská Paqueta dala první gól, Neymar srovnal skóre a Icardi pomohl týmu v poslední minutě zvrátit. Paris Saint-Germain dres

Messi v této hře hrál 76 minut, poté Pochettino nahradil Messiho Ashrafem. Lionel Messi dres

Po zápase oba týmy skórovali WHOSCORED. Lyonova Paqueta získala 8,8 bodu, což je nejvyšší počet ve hře.

Nejvyšší v Paříži je Neymar s 8,3 body, následuje Mbappé se 7,5 body a Messi se 7,3 body na třetím místě.

Z hlediska sledovanosti je Messi také pátý. Ostatní hráči v Paříži se pohybují mezi 6 a 7 body. Icardi, který vstřelil vítězný gól, získal 6,9 bodu. Fotbalové dresy

V této hře udělal Messi 4 střely, 2 rány na cíl a 1 trefil rám branky. Dotkl se míče 65krát, předal míč 48krát, 40krát na místě a dosáhl přesnosti míče 83%. Všechny tři časy byly úspěšné a dokonce byla vyhrána jedna letecká konfrontace.