Messiho nedávná forma je naprosto vynikající

Paris Saint-Germain doma v devátém kole Ligue 1 v této sezóně porazili Nice 2:1. Hvězdný Messi vstřelil v utkání nádherný přímý kop.

V reprezentačním herním cyklu na konci září Messi skóroval za Argentinu dvakrát v obou zápasech. Zpátky v klubu pokračoval Messi ve svých vynikajících “nohách”. Ve 28. minutě dostali “Paříž” volný kop na předním hřišti. Messi vyrazil laxní křivák levou nohou. Soupeřův brankář se mohl jen dívat, jak míč letí do mrtvého rohu a “Paříž” jde do vedení. Je to také 60. přímý volný kop Messiho v kariéře.Přímý volný kop zaznamenal také v posledním zápase mezi Argentinou a Jamajkou.

Poté houževnatý tým Nice srovnal, ale dominantní “Paříž” si v 83. minutě připsal “lore” střídajícího Mbappeho a odvezl si tři body 2:1.

Po sobě jdoucí góly pro národní tým a klubový tým a pomoc týmu k vítězství, Messiho nedávný stav je naprosto vynikající. Trenér “Paříže” Galtier také poslal chválu svým žákům: “Jsem rád, že ho každé ráno vidím na tréninkovém hřišti a jsem velmi rád, že s ním mohu spolupracovat! Je to obětavý hráč, ale každá sezóna dokáže hodně skórovat.” cíle.

Za Messiho výkon jsou rádi i spoluhráči. Také doufám, že to Messi dokáže udržet a vyhraje pro tým více míčů. Opravdu se těším na jeho vystoupení na mistrovství světa. Doufám, že jeho dobrý stav bude pokračovat i na mistrovství světa a nechá fanoušky pokochat se očima. Náš web poskytuje fotbalové dresy na míru, vítejte na dotaz!